Salade met witte druiven, comice peer, blue de auvergne en kerriecashewnoten
Servings: 10
Ingrediënten
Dressing
60mlolie
20ml rode wijnazijn
1teentjeknoflook
45gmosterd
45ghoning
Salade
3Comice peren
200gveldsla
1rodeui
40stmuskaatdruiven
125g blue d'Auvergne
Nootjes
50gboter
100g ongezouten cashew noten
7gkerriepoeder
15gdonkere basterd
cayennepeper
Instructies
Dressing
1. Pureer alle ingrediënten (op de olie na) met de staafmixer2. Als alles helemaal glad is, de olie in dunne straal erbij tot bindend.3. Op smaak maken met peper en zout.
Salade
4. Schil de peer, verwijder het klokhuis en snijd in 4 parten. Snijd de parten weer in dunne plakjes.5. Verwijder de schil van de druiven en ontpit ze en halveer de druiven.6. Snijd de ui in halve ringen en de bleu d’Auvergne in kleine blokjes.7. Was de sla en verwijder de worteltjes van de veldsla. Maak de veldsla aan met de iets van de dressing .
Nootjes
8. Smelt boter in de pan. Voeg de cashewnoten, basterd suiker en kerrie toe.9. Bak het geheel tot de cashewnoten helemaal omhuld en knapperig zijn.10. Voeg nog iets cayennepeper en zout toe en laat uitlekken op keukenpapier.
Presentatie
11. Dresseer eerst de sla op een bord.12. Maak de druiven, peer, ui aan met wat dressing. Dresseer deze bij de veldsla.13. Maak het geheel af met enkele cashewnoten en de blauwe kaas .